GOODRAM SSD PX500 Gen.3 512GB, PCIe Gen3x4, M.2 2280, (R:3200/W:2400MB/s)
Kód: SSDPR-PX500-512-80-G3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GOODRAM PX500 G3 512GB
Tretia generácia disku PX500 NVMe PCIe Gen3x4 ponúka výrazné zvýšenie rýchlosti počítača s až šesťnásobkom rýchlosti diskov SSD SATA III. Je dokonalým riešením stále rastúcich očakávaní používateľov, ktorí chcú vylepšiť svoje zariadenia doma alebo v kancelárii. Disk PX500 Gen. 3 je k dispozícii v kapacitách 512 GB, 1 TB a 2 TB a je ideálny pre širokú škálu aplikácií, ako je ukladanie dát, hranie hier, práca a každodenné použitie.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | PCIe Gen3x4 |
| Formát disku | M.2 2280 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 512 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 3200 / 2400 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 110K / 250K IOPS |
| MTBF | 1 500 000 hodín |
| Zapsaných TB(TBW) | 300 TBW |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267966259 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | NVMe |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Rychlost čtení MB/s: | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Chladič disku: | Ne |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 200 TBW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
