Halo H50G(2-pack) 1900Mbps Home Mesh WiFi systém
Kód: HALO H50G-2-PACK-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Jedná se o ISP produkt, který není určen pro prodej koncovým zákazníkům, ale pro ISP partnery, kteří zajišťují správu a instalaci zařízení.
Halo H50G(2-pack) - Wi-Fi Mesh systém AC1900 pro celou domácnost Halo funguje jako jednotný systém, který zaručuje silný signál Wi-Fi v každém koutě vašeho domova a poskytuje neuvěřitelně rychlou a stabilní síť. Přerušování připojení a načítání do vyrovnávací paměti se stanou minulostí.
FUNKCE *Jedna síť – díky pokročilé technologii Mesh zařízení Halo společně vytvoří jednu unifikovanou domácí síť s jedním názvem a heslem pro síť Wi-Fi. *Bezproblémový roaming – automatické přepínání mezi jednotkami Halo, když se pohybujete po domě, abyste vždy měli nejlepší signál poskytující nejrychlejší připojení pro všechna vaše zařízení. *Pokrytí celé domácnosti – pokrytí prostoru až 6 000 ft2 (550 m2) vysokorychlostní sítí Wi-Fi, eliminující mrtvé zóny Wi-Fi ve vaší domácnosti. *Dvoupásmová Wi-Fi s rychlostí 1,9 Gbit/s – zařízení Halo H50G poskytuje rychlé a stabilní připojení pro až 100 zařízení s rychlostmi až 1 900 Mbit/s a je kompatibilní s většinou poskytovatelů internetových služeb (ISP) a modemů. *Snadné ovládání pomocí aplikace – s aplikací MERCUSYS můžete rychle nastavit a spravovat Wi-Fi. *Plně gigabitové porty – 3 gigabitové porty na každou jednotku Halo pro bleskurychlé kabelové připojení.
PARAMETRY
Standardy: IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
Přenos signálu: 1300 Mbps při 5 GHz, 600 Mbps při 2,4 GHz
Zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK
Mesh protokol: 802.11k/v/r
Quality of Service: WMM
Typ WAN: Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, L2TP, PPTP
DHCP: Server, Klient
Firewall: SPI firewall
Protokoly: podpora IPv4 a IPv6
Rozměry: 88 × 88 × 88 mm
Rozhraní: 3x gigabit porty
Tlačítko: Reset
Operační teplota: 0 - 40°C
OBSAH BALENÍ *2x Halo H50G *1x RJ45 kabel *2x Napájecí adaptér *1x Instalační příručka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 6935364006600 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Wi-Fi routery, Acces Pointy, Bridge, MU-MIMO |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 GHz, 5 GHz, 2,4 + 5 (Dual Band) |
| Podporované štandardy: | 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11a/n, 802.11n, 802.11ac |
| Zabezpečení: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typ antény: | Integrovaná |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 3 |
| Další vlastnosti: | Podpora IPv6, Podpora Wi-Fi Mesh, Firewall, Management |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
