Halo H80X(3-pack) 3000Mbps Home Mesh WiFi6 systém
Kód: HALO H80X-3-PACK-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Halo H80X - Mesh systém AX3000 s Wi-Fi 6 pro celoplošné pokrytí domácnosti - 3 kusy v balení *
Dvoupásmové Wi-Fi 6 připojení s rychlostí až 3 000 Mbit/s – 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz + 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz. *
Plynulé přepínání mezi připojenými zařízeními v jedné síti – jednotky Halo vzájemně spolupracují a „předávají“ si připojené zařízení mezi sebou, jak se pohybujete po domě. Přitom používají jednu Wi-Fi síť se stejným názvem a heslem. *
Pokrytí celé domácnosti – pokrytí prostoru až 650 m2 vysokorychlostní sítí Wi-Fi, která eliminuje mrtvé zóny Wi-Fi pokrytí ve vaší domácnosti. *
Připojení více než 150 zařízení – rychlé a spolehlivé připojení pro více než 150 zařízení. *
Snadná správa domácí sítě – aplikace MERCUSYS umožňuje rychlé nastavení a správu Wi-Fi sítě. Můžete také spravovat čas a obsah, který vaše děti tráví, respektive sledují na internetu. *
Plně gigabitové porty – 3 gigabitové porty u každé jednotky Halo zajišťují bleskurychlé kabelové připojení.
Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz + IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz)
Přenosová rychlost: 2402 Mbps on 5 GHz, 574 Mbps on 2.4 GHz
Zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3
MESH protokol: 802.11k/v/r
Režimy: Router, Access Point
WAN: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP
DHCP: Server, Client
Protokoly: IPv4 a IPv6
Síť pro hosty: 2.4 GHz Guest Network, 5 GHz Guest Network
Rozměry: 128 × 81 × 83.7 mm
Porty: 3× Gigabit Ports / jednotka (WAN/LAN auto-sensing)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konektivita |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| EAN: | 6957939000820 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Wi-Fi routery |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 GHz, 5 GHz, 2,4 + 5 (Dual Band) |
| Podporované štandardy: | 802.11ax, 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac |
| Zabezpečení: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Typ antény: | Integrovaná |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 3 |
| Další vlastnosti: | Podpora IPv6, Podpora Wi-Fi Mesh, Firewall, Management |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
