Herné stereo slúchadlá Genesis Argon 110, čierno-červené, 2x jack
Kód: NSG-1437
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
| Názov produktu : | NATEC NSG-1437 GENESIS Herné slúchadlá ARGON 110 Stereo |
| Popis: | Natec Genesis Argon 110 - Náhlavní souprava - náhlavní - kabelové - 3.5 mm jack |
| EAN: | 5901969420142 |
| Záruka výrobcu: | 24 mesiacov záruka |
| Obecně | |
| Typ výrobku: | Náhlavní souprava - kabelové - 3.5 mm jack |
| Barva: | Dle modelu |
| Doporučené použití: | Počítač |
| Sluchátka | |
| Faktor tvaru sluchátek s mikrofonem: | Náhlavní |
| Technologie konektivity: | Kabelové |
| Režim výstupu zvuku: | Stereo |
| Frekvenční charakteristika: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Max. tlak zvuku: | 108 dB |
| Meziclona: | 40 mm |
| In-Cord ovládání hlasitosti: | Ano |
| Mikrofon | |
| Typ: | Výložník |
| Tvar: | Mikrofon náhlavní soupravy |
| Citlivost: | -56 dB |
| Dálkové ovládání | |
| Ovládací prvky: | Hlasitost |
| Připojení | |
| Typ konektoru: | 2 x náhlavní souprava (mini-phone stereo 3,5 mm) |
| Kabel | |
| Délka kabelu: | 1.8 m |
| Různé | |
| Podrobnosti o kabelech: | Kabel náhlavní soupravy - 1.8 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obojstranné s mikrofónom (hlavový most) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5901969420142 |
| Konektor: | 2x Jack 3,5mm |
| Mikrofón: | Áno |
| WWW_PRO_COMFOR_SK: | Ano |
| Barva - přesná: | Černá-červená |
| Konstrukce sluchátek: | Hlavový most |
| Účel: | Herní |
| True Wireless: | Ne |
| Odnímateľný kábel: | Ne |
| Redukcia šumu (interný zdroj): | Ne |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Noise canceling (okolitý hluk): | Ne |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Barva: | Černá |
| Počet sluchátek: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
