HIKSEMI DIMM DDR3 8GB 1600MHz Hiker
Kód: HS-DIMM-U1-STD-/HSC308U16Z1/HIKER/W
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HIKSEMI DDR3 8GB
Pamäťový modul Hiksemi HIKER UDIMM je pamäťový modul DDR3, ktorý je vyrobený z originálnych vysoko kvalitných častíc a zrelých výrobných technológií, vďaka čomu je kompatibilnejší, stabilnejší a cenovo výhodnejší. Môže byť široko používaný v PC inštaláciách, rôznych vysokorýchlostných a vysoko výkonných systémových aplikáciách

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte RAM | DIMM |
| Typ pamäte | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM | 1x 8GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 1600 MHz |
| Počet pinov | 240 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 6974202727512 |
| Využití paměti: | PC |
| Typ pamäťového modulu: | DDR3 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 1.6 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
