HIKSEMI DIMM DDR4 16GB 3200MHz Hiker
Kód: HS-DIMM-U1-STD-/HSC416U32Z1/HIKER/W
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HIKSEMI DDR4 16GB
Pamäťový modul Hiksemi HIKER UDIMM je pamäťový modul DDR4, ktorý je vyrobený z pôvodných vysoko kvalitných častí a vyzretej výrobnej technológie, vďaka čomu je kompatibilnejší, stabilnejší a cenovo výhodnejší. Môže byť široko používaný v PC inštaláciách, rôznych vysoko rýchlostných a vysoko výkonných systémových aplikáciách

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte RAM | DIMM |
| Typ pamäte | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM | 1x 16GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 3200 MHz |
| Počet pinov | 288 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 6974202727222 |
| Využití paměti: | PC |
| Typ pamäťového modulu: | DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 3.2 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
