HIKSEMI MicroSDHC karta 8GB, C10, (R:23MB/s, W:10MB/s) + adapter
Kód: HS-TF-C1-STD-/8G/NEO/AD/W
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HIKSEMI microSDHC Karta
Consumer TF Card NEO, uložte to, čo ste zachytili, zdieľajte všetko, čo máte radi;
- Rýchlejší výkon
- Nízka cena
- Lepšia výdrž

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Formát | MicroSDHC |
| Kapacita | 8GB |
| Typ NAND | TLC |
| Vlastnosti | Class 10 |
| Max. rýchlosť čítania / zápisu | až 23 / 10 MB/s |
| Rozmery | 15 x 11 x 1 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 7 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 6974202726065 |
| Technológia pamäťovej karty: | Micro SecureDigital High Capacity (micro SD HC) |
| Kapacita (v GB): | 8 |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 20 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 10 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| Adaptér: | Ano |
| Typické použití: | Běžné použití |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
