HP 214Z Ylw Original LaserJet Toner Crtg (26,000 pages)
Kód: W2142Z
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna žltá tonerová kazeta HP 214Z LaserJet s veľmi vysokou výťažnosťou
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Žltá |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 26 000 bežných strán podľa normy ISO/IEC 19752. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 114 x 105 x 328 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 4.49 x 4.13 x 12.91 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Rozmery palety | 47.2 x 38.4 x 50.1 lb |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Hmotnosť | 2.43 lb |
| Hmotnosť balenia | 1,57 kg |
| Hmotnosť palety | 459 lb |
| Hmotnosť palety | 209 kg |
| Počet na palete | 120 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta HP |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 1.53 kg |
| EAN: | 196337061613 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
