HP 22/22-dg0002nc/21,5''/FHD/i3-N300/8GB/512GB SSD/UHD Xe/W11H/Black/2R
Kód: AR8G7EA-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměť:Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ i3-N300 (až 3,80 GHz, 6 MB mezipaměti, 8 jader) Alder Lake-N
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Základní deska: Sun
Paměť: 8 GB DDR5 4800 MHz (1 × 8 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 32 GB
Pevné disky a mechaniky:
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek: 1× M.2 2280 (obsazená)
Funkce systému:
Grafická karta: Intel® UHD
Typ monitoru:
Matný nedotykový VA displej s úhlopříčkou 54,5 cm (21,45")
Full HD rozlišení (1920 × 1080)
250 nits (cd/m2), 99% sRGB
Edge-lit Edge-lit podsvícení
Flicker Free
Zvuk: Integrovaná zvuková karta Realtek ALC3247
2× reproduktor 2 W
Web kamera: HP True Vision 720p HD s krytkou
Integrovaný mikrofon
Síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta Realtek 8851BE WiFi 6 ax (1x1) s Bluetooth 5.3
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory: 1× HDMI 1.4 - výstup
Rozšiřující sloty:
1× M.2 2280 pro SSD disk (obsazený)
1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 49,35 × 16,99 × 38,27 cm
Hmotnost produktu: 4,17 kg
Provedení: Multifunkční zařízení
Nastavení polohy: Náklon: - 6 až + 21°
Požadavky na napájení: Externí 65 W zdroj
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 0198701567615 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Optická mechanika: | Ne |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zdroj: | 65W adaptér |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Modelová řada: | HP 22 |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Počet USB portů (celkem): | 5 |
| Paměť - velikost (GB): | 8GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 4800 MHz |
| Výstup HDMI: | Áno |
| Disk - celková velikost (GB): | 512 |
| Model: | 22-dg0002nc |
| Operační paměť přesná (GB): | 8GB (1x 8GB) |
| Úhlopříčka přesná ("): | 21,5 |
| Uhlopriečka: | 20" až 21" |
| Rozlišení (šxv): | 1920 x 1080 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,8 |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (přední): | 0 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 2 ks |
| USB 3.x (zadní): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 ks |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| DP (počet): | 0 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| PS/2 (zadný): | 0 ks |
| Generace/řada CPU: | Intel N |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express |
| Webkamera: | Ano |
| Sériový port (počet): | 0 ks |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka: | 2 Roky |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Barva: | Černá |
| Přesný model CPU: | i3-N300 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Intel UHD Graphics Xe 750 32EU |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,8 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
