HP 308 Tri-color Original Ink Cartridge (120 pages)
Kód: 7FP20UE-CE1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trojfarebná originálna atramentová kazeta HP 308
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová, purpurová, žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | Farebne HDW 7,14, farebne LDW 4 |
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 3 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | ~120 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované v tlačiarňach radu HP Envy 6100 All-in-One. Približná priemerná hodnota podľa ISO/IEC 24711 alebo metodiky testovania HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa môže výrazne líšiť v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 5 – 100 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 54 × 95 × 32 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 2.12 x 3.74 x 1.25 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 115 x 42,5 x 139 mm |
| Rozmery palety | 47.24 x 31.5 x 46.3 in |
| Hmotnosť | 0,03 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,05 kg |
| Hmotnosť balenia | 0.12 lb |
| Hmotnosť palety | 183,76 mm |
| Hmotnosť palety | 405.14 lb |
| Počet na palete | 2 880 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 196786390357 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
