HP 332A Black Original Laser Imaging Drum (30,000 pages)
Kód: W1332A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálny čierny laserový zobrazovací valec HP 332A
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 32 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | 30 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19752. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 345 x 254 x 131 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 345 x 254 x 131 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1198 x 762 x 1834 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,51 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 1,08 kg |
| Hmotnosť palety | 152 kg |
| Počet na palete | 140 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Obsah balenia | Originálny čierny laserový zobrazovací valec HP 332A; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 193905925940 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
