HP 337 Black Ink Cart, 11 ml, C9364EE (420 pages)
Kód: C9364EE-UUS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna atramentová kazeta HP 337
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 14,5 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 11 ml |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Asi 420 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na farebnej atramentovej tlačiarni HP Deskjet 6540. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 15 až 35 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 5 – 95 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 113 x 37 x 141 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 141 × 113 × 37 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 800 × 1200 × 1158 mm |
| Hmotnosť | 0,04 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,07 kg |
| Hmotnosť palety | 147,2 kg |
| Počet na palete | 1 920 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová a atramentová kazeta a tlačové hlavy HP počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 884962780572 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
