HP 338 Black Ink Cart, 11 ml, C8765EE (480 pages)
Kód: C8765EE-BA3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna atramentová kazeta HP 338
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 15 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 11 ml |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Asi 480 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na farebnej atramentovej tlačiarni HP Deskjet 6540. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | -15 až 35°C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 5 – 95 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 113 x 37 x 141 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 113 x 37 x 141 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 800 × 1200 × 1158 mm |
| Hmotnosť | 39,2 g |
| Hmotnosť balenia | 69 g |
| Hmotnosť palety | 170 kg |
| Počet na palete | 1920 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atramentovú tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 829160799261 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
