HP 364 Cyan Ink Cart, 3 ml, CB318EE (300 pages)
Kód: CB318EE-BA3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Azúrová originálna atramentová kazeta HP 364
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW |
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 3 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Asi 300 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP Photosmart D5460. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 50 oC |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 70 oC |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 5 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 107 x 24 x 115 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 107 x 24 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Hmotnosť | 0,03 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,04 kg |
| Hmotnosť palety | 201,64 kg |
| Počet na palete | 3 840 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová a atramentová kazeta a tlačové hlavy HP počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 883585705290 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
