HP 37Y Extra High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (CF237Y) (41,000 pages)
Kód: CF237Y
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna čierna tonerová kazeta HP 37Y LaserJet s veľmi vysokou výťažnosťou
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Približne 41 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19752. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 380 x 187 x 366 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 380 x 187 x 366 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 146 x 946 x 1 242 mm |
| Hmotnosť | Približne 2,85 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 3,77 kg |
| Hmotnosť palety | 190,2 kg |
| Počet na palete | 45 |
| Počet vrstiev na palete | 3 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 12 |
| Záruka | Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.51 kg |
| EAN: | 889899204221 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
