HP 643A Black LJ Toner Cart, Q5950A (11,000 pages)
Kód: Q5950A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna originálna tonerová kazeta HP 643A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 11 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná výťažnosť s 5 %-ným pokrytím. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 400 × 148 × 268 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 15.75 x 5.83 x 10.55 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 400 × 148 × 268 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 47,6 x 39,4 x 47,6 in |
| Rozmery palety | 1210 x 1000 x 1209 mm |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Hmotnosť | 3.74 lb |
| Hmotnosť balenia | 2,20 kg |
| Hmotnosť palety | 432.2 lb |
| Hmotnosť palety | 197 kg |
| Počet na palete | 80 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 16 |
| Záruka | Obmedzená záruka s prémiovou ochranou HP. Na tento produkt HP sa poskytuje záruka na chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.26 kg |
| EAN: | 829160493879 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
