HP 645A Yellow LJ Toner Cart, C9732A (12,000 pages)
Kód: C9732A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Žltá originálna tonerová kazeta HP 645A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Žltá |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | asi 12 000 strán |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 500 × 160 × 265 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 500 × 160 × 265 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 120 x 1 000 x 1 198 mm |
| Hmotnosť | 2,3 kg |
| Hmotnosť balenia | 2,9 kg |
| Hmotnosť palety | 182,6 kg |
| Počet na palete | 56 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 11 |
| Záruka | Záruka Premium Protection spoločnosti HP. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.04 kg |
| EAN: | 088698445426 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
