HP 660A Original LaserJet Imaging Drum (65,000 pages)
Kód: W2004A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálny zobrazovací valec HP 660A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna, azúrová, purpurová, žltá |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 65 000 štandardných strán podľa normy ISO/IEC 19752 |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 483 x 124 x 168 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 483 x 124 x 168 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1115 x 989 x 1152 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,6 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,97 kg |
| Hmotnosť palety | 125 kg |
| Počet na palete | 108 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 13 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Zobraz. valec; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| EAN: | 192545710985 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
