HP 70 Green DJ Ink Cart, 130 ml, C9457A
Kód: C9457A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zelená atramentová kazeta HP 70, 130 ml
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Zelená |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 130 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35° C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 15 až 35° C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | od 20 do 80 % relatívnej vlhkosti |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 40 x 202 x 129 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 202 x 40 x 129 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 219 x 1 016 x 1 500 mm |
| Hmotnosť | 0,19 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,23 kg |
| Hmotnosť palety | 436 kg |
| Počet na palete | 1680 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 882780528741 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
