HP 727 printhead, B3P06A
Kód: B3P06A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tlačová hlava HP 727 DesignJet
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Matná čierna, fotografická čierna, azúrová, purpurová, žltá, sivá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 9 pl (matná čierna); 6 pl (fotografická čierna, azúrová, purpurová, žltá, sivá) |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu (matná čierna); na báze farbiva (fotografická čierna, azúrová, purpurová, žltá, sivá) |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –25 až 55 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 173 x 120 x 170 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 173 x 120 x 170 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219,2 x 1722,12 mm |
| Hmotnosť | 0,41 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,6 kg |
| Hmotnosť palety | 250 kg |
| Počet na palete | 360 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Tlač. hlava |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre veľkoformátovú tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 887111963673 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
