HP 728 130-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge
Kód: F9J66A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Purpurová atramentová kazeta HP 728 DesignJet, 130 ml
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Purpurová |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 130 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –25 až 55 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 202 x 129 x 40 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 7.95 x 5.08 x 1.57 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 202 x 129 x 40 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm |
| Rozmery palety | 40 x 48 x 59.1 in |
| Hmotnosť | 0,21 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,25 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,54 lb |
| Hmotnosť palety | 458,5 kg |
| Hmotnosť palety | 1010.82 lb |
| Počet na palete | 1680 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 888793397855 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
