HP 728 300-ml Matte Black DesignJet Ink Cartridge
Kód: F9J68A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Matná čierna atramentová kazeta HP 728 DesignJet, 300 ml
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Matná čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 300 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –25 až 55 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 283 x 41 x 118 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 11.14 x 1.61 x 4.65 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Rozmery palety | 40 x 48 x 36.2 in |
| Hmotnosť | 0,45 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,49 kg |
| Hmotnosť balenia | 1.09 lb |
| Hmotnosť palety | 248 kg |
| Hmotnosť palety | 546.75 lb |
| Počet na palete | 510 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| EAN: | 888793397879 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
