HP 729 DesignJet Printhead Replacement Kit
Kód: F9J81A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP 729 DesignJet Printhead Replacement Kit
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Matte black, cyan, magenta, yellow |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Dye-based (cyan, magenta, yellow); pigment-based (matte black) |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 69 ml (cyan, magenta, yellow); 60 ml (matte black) |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –25 až 55 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 10.25 x 6.63 x 4.63 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219 x 1432 mm |
| Rozmery palety | 40 x 48 x 56.4 in |
| Hmotnosť | 0,83 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,05 kg |
| Hmotnosť balenia | 2,31 lb |
| Hmotnosť palety | 276 kg |
| Hmotnosť palety | 608.48 lb |
| Počet na palete | 220 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Printhead; 4 ink cartridges (1 each 40-ml cyan, magenta, yellow and 1 each 69-ml matte black) |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance (údržba) pre atrament |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 889296167884 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
