HP 761 Yellow DJ Ink Cart, 400 ml, CM992A
Kód: CM992A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Žltá atramentová kazeta HP 761 DesignJet, 400 ml
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 9 pl |
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 400 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60° C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 8 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 174 x 114 x 53 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 174 x 114 x 53 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1219 x 1016 x 1109 mm |
| Hmotnosť | 0,57 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,63 kg |
| Hmotnosť palety | 549,39 kg |
| Počet na palete | 800 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre veľkoformátovú tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 885631448267 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
