HP 771 Magenta + Yellow DJ Printhead, CE018A
Kód: CE018A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Purpurová/žltá tlačová hlava HP 771 DesignJet
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Purpurová/žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 5 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Hmotnosť | 0,07 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,11 kg |
| Hmotnosť palety | 248 kg |
| Počet na palete | 1920 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Tlač. hlava |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance (údržba) pre atrament |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 884962986448 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
