HP 771C Black matte DJ Ink Cart, 775 ml, B6Y07A
Kód: B6Y07A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Matná čierna atramentová kazeta HP 771C DesignJet, 775 ml
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Matná čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 775 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 oC |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60oC |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 15 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 324 x 120 x 64 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 324 x 120 x 64 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 220 x 1 016 x 1 680 mm |
| Hmotnosť | 1,00 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,09 kg |
| Hmotnosť palety | 571,02 kg |
| Počet na palete | 600 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 1.06 kg |
| EAN: | 887111300522 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
