HP 81 Light Magenta DJ Ink Cart, 680 ml, C4935A
Kód: C4935A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Svetlá purpurová atramentová kazeta HP 81 s farbivom, 680 ml
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Svetlopurpurová |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 680 ml |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60 °C |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 320 x 55,9 x 114,3 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 114 × 56 × 320 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 278 × 991 × 1 184 mm |
| Hmotnosť | 0,935 – 0,956 kg |
| Hmotnosť balenia | 950 g |
| Hmotnosť palety | 703 kg |
| Počet na palete | 600 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| EAN: | 025184252618 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
