HP 903 Yellow Original Ink Cartridge (315 pages)
Kód: T6L95AE-BGX
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna žltá atramentová kazeta HP 903
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 8,7 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 4 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 315 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované v tlačiarňach radu HP OfficeJet Pro 6860. Približná priemerná zlúčená výťažnosť azúrovej, purpurovej a žltej farby podľa normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 5 až 45 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Hmotnosť | 0,02 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,04 kg |
| Hmotnosť palety | 182,16 kg |
| Počet na palete | 3780 |
| Počet vrstiev na palete | 9 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 889894728845 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
