HP 932 Black / 933 CMY Original Ink Cartridge 4-Pack (400 / 330 / 330 / 330 pages)
Kód: 6ZC71AE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Štvorbalenie originálnych atramentov HP 932 čierna/933 azúrová/purpurová/žltá
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna, azúrová, purpurová, žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 12 pl (čierna), 7 pl (azúrová, purpurová, žltá) |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 8,5 ml (čierna), 4 ml (azúrová), 4 ml (purpurová), 4 ml (žltá) |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na multifunkčnom zariadení HP OfficeJet 6700 Premium e-All-in-One. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo metodiky testovania HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa môže výrazne líšiť v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 105,5 x 32 x 171 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 105,5 x 32 x 171 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 200 × 800 × 1 134 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,14 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,18 kg |
| Hmotnosť palety | 221,24 kg |
| Počet na palete | 1300 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 4 atramentové kazety: 1 štandardná čierna a 1 štandardná azúrová, purpurová a žltá |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 195122352233 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska, Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
