HP 935 Magenta Ink Cartridge, C2P21AE (400 pages)
Kód: C2P21AE-BGY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Purpurová originálna atramentová kazeta HP 935
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Purpurová |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 8,25 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 5 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Asi 400 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP OfficeJet Pro 6830. Približná priemerná hodnota sa zakladá na norme ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológii HP a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 0 až 45 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 5 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Hmotnosť | 0,03 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,04 kg |
| Hmotnosť palety | 186,32 kg |
| Počet na palete | 3780 |
| Počet vrstiev na palete | 9 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 888793177853 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
