HP 937e EvoMore Cyan Original Ink Cartridge (1,650 pages)
Kód: 4S6W6NE-CE1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Azúrová originálna atramentová kazeta HP 937e EvoMore
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
|---|---|
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 20 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 1 650 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP Officejet Pro radu 9100. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo metodiky testovania HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa môže výrazne líšiť v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 0 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 5 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 4.52 x 0.94 x 3.94 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Rozmery palety | 40 x 48 x 52.5 in |
| Hmotnosť | Približne 0,04 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,05 kg |
| Hmotnosť balenia | ~0.12 lb |
| Hmotnosť palety | 288,2 kg |
| Hmotnosť palety | 634.9 lb |
| Počet na palete | 4224 |
| Počet vrstiev na palete | 11 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 196786147623 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
