HP 980 BlackInk Cart, D8J10A (10,000 pages)
Kód: D8J10A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna čierna atramentová kazeta HP 980
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 10000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované v HP Officejet Enterprise X585. Priemerná hodnota podľa normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a nepretržitej tlače. Aktuálna výnosnosť sa výrazne odlišuje v závislosti od obsahu tlače a iných faktorov. Viac informácií na http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1219,2 x 1016 x 1842 mm |
| Hmotnosť | 0,35 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,38 kg |
| Hmotnosť palety | 939,39 kg |
| Počet na palete | 2240 |
| Počet vrstiev na palete | 7 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 7 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | 887758769157 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
