HP 981X High Yield Black Original PageWide Cartridge (11,000 pages)
Kód: L0R12A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna čierna kazeta HP 981X PageWide s vysokou výťažnosťou
Parametre
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 11 000 strán |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Multifunkčné zariadenie HP PageWide Enterprise Color 586dn; Multifunkčné zariadenie HP PageWide Enterprise Color 586f; Multifunkčné zariadenie HP PageWide Enterprise Color Flow 586z; HP PageWide Enterprise Color 556dn; HP PageWide Enterprise Color 556xh |
| Rozmery (š x h x v) | 220 x 52 x 48 mm |
| Hmotnosť | 0,37 kg |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 194 ml |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Záruka | Počas záručnej doby zaručujeme, že originálne kazety a tlačové hlavy HP PageWide neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre atrament. tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 889296095286 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
