HP 982X High Yield Magenta Original PageWide Cartridge (16,000 pages)
Kód: T0B28A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna purpurová kazeta HP 982X PageWide s vysokou výťažnosťou
Parametre
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | asi 16 000 strán |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Rad HP PageWide Enterprise Colour MFP 780, rad HP PageWide Enterprise Colour Flow MFP 785, rad HP PageWide Enterprise Colour 765 |
| Rozmery (š x h x v) | 220 x 52,1 x 48 mm |
| Hmotnosť | 0,33 kg |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 114,5 ml |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Záruka | Počas záručnej doby zaručujeme, že originálne kazety a tlačové hlavy HP PageWide neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre veľkoformátovú tlač |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 190781050100 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
