HP 991X High Yield Cyan Original PageWide Cartridge (M0J90AE) (16,000 pages)
Kód: M0J90AE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna azúrová kazeta HP 991X PageWide s vysokou výťažnosťou
Parametre
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | asi 16 000 strán |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Rady tlačiarní HP PageWide Pro 755, HP PageWide Pro 772, HP PageWide Pro 777 |
| Rozmery (š x h x v) | 220 x 52 x 48 mm |
| Hmotnosť | 0,37 kg |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 193 ml |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Záruka | Počas záručnej doby zaručujeme, že originálne kazety a tlačové hlavy HP PageWide neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 190780843611 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
