HP Advanced Glossy Photo Paper-25 sht/A4/210 x 297 mm, 250 g/m2, Q5456A
Kód: Q5456A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lesklý fotopapier HP Advanced, 250 g/m2, A4 (210 x 297 mm), 25 hárkov
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilný so všetkými atramentovými tlačiarňami. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 226 x 14 x 312 mm |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Obsah balenia | 25 hárkov papiera formátu A4 (210 x 297 mm) |
| Záruka | Záruka v trvaní 90 dní, v prípade poruchy výrobca výrobok vymení |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Média a papiere pre atrament. Tlač. |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| EAN: | 882780349551 |
| Typ papiera: | Fotografický |
| Maximálny formát tlače/média: | A4 |
| Gramáž (g/m2): | 250-299 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
