HP AIO 24-cr2007nc/24'' IPS FHD AG touch/Ultra7-225U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/5xUSB/1xHDMI/RJ45/WIN 11 Home/Black
Kód: BQ8S9EA-BCM2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměť:Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255U
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Základní deska: Gondola
Paměť: 32 GB DDR5 5600 MHz (2 × 16 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky:
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek: 1× M.2 2280 (obsazená)
Funkce systému:
Grafická karta: Intel® Graphics
Typ monitoru:
Antireflexní dotykový IPS displej s úhlopříčkou 60,5 cm (23,8")
Full HD rozlišení 1920 × 1080
Jas 300 nits (cd/m2)
Barevný gamut 99% sRGB
Flicker Free
Zvuk:
Integrovaná zvuková karta Realtek ALC3247
2× reproduktor 2 W
Web kamera:
Výsuvná infrared webová kamera HP True Vision 1080p
Integrovaný mikrofon
Síťové rozhraní:
Integrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta Realtek 8851BE WiFi 6 ax (1x1) s Bluetooth 5.3
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory:
1× HDMI 1.4 - výstup
Rozšiřující sloty:
1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
1× M.2 2280 pro SSD disk (obsazený)
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 54,05 × 18,62 × 40,9 cm
Hmotnost produktu: 5,27 kg
Provedení: Multifunkční zařízení
Nastavení polohy: Náklon: - 5 až + 20°
Požadavky na napájení: Externí 90 W zdroj
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.2 kg |
| EAN: | 0199251465550 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 2 roky |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 23-24" |
| Procesor (PC): | Intel Ultra 7 |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Výrobca (PC): | HP |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Home |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Veľkosť pamäte (PC): | 32 GB |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Veľkosť HDD (PC): | 1 TB |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Dotykový displej (All-in-One): | Ano |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| Copilot+ PC: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
