HP Black Printhead
Kód: 6ZA17AE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Čierna tlačová hlava HP 6ZA17AE
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 113 x 37 x 115 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 4.58 x 1.44 x 3.97 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 116,26 x 36,46 x 100,94 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1198,88 x 1016 x 845 mm |
| Rozmery palety | 47.2 x 40 x 33,27 in |
| Hmotnosť | 0,069 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,05 kg |
| Hmotnosť balenia | ~0.11 lb |
| Hmotnosť palety | 167,3 kg |
| Hmotnosť palety | 368.9 lb |
| Počet na palete | 2400 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Obsah balenia | Tlač. hlava |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance (údržba) pre atrament |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 193905589869 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
