Monitor HP LCD EliteDisplay E14 G4 Portable 2x USB-C 14" (IPS, 1920 x 1080, 16:9, 400 NITS, 800:1, 5 ms, 2x USB-C)
Kód: 1B065AA-ABB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prenosný monitor HP E14 G4

Pracujte kdekoľvek
Získajte počas dňa jasný obraz v interiéri aj exteriéri vďaka ultrajasnej antireflexnej obrazovke s jasom 400 nitov, ktorá poskytuje rovnako ostrý obraz v tmavých miestnostiach aj na priamom slnku.

Prenosná produktivita s dvoma obrazovkami
Rozšírte vizuálny pracovný priestor notebooku a zvýšte produktivitu pomocou tenkého a ľahkého monitora Full HD s váhou len 640 g a hrúbkou profilu maximálne 4,75 mm, takže ho môžete pribaliť k svojmu zariadeniu a jeho hmotnosť ani nepocítite.

Predĺžte výdrž batérie notebooku
Pracujte bez prerušenia s monitorom, ktorý má oproti predchodcom polovičný príkon. Integrované napájanie s príkonom 65 W umožňuje napájať monitor z portu USB-C™ notebooku, kým sa nabíja zo sieťového adaptéra.
Parametre
| Rozmer monitora (uhlopriečka) | 35,56 cm (14") |
|---|---|
| Aspect ratio (Pomer strán) | 16:9 [1] |
| Natívne rozlíšenie | FHD (1920 x 1080) [1] |
| Podporované rozlíšenia | 1024 x 768; 1280 x 1024; 1280 x 720; 1440 x 900; 1600 x 900; 1680 x 1050; 1920 x 1080; 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600 |
| Rozstup pixelov | 0,161 mm |
| Jas | 400 nitov [1] |
| Pomer kontrastu | 800:1 [1] |
| Ovládacie prvky na obrazovke | Jas; Koniec; Informácie; Spravovanie; Ovládanie napájania; Ovládanie vstupu; Ovládanie ponuky; Obraz; Farebne |
| Funkcie displeja | Ovládacie prvky na obrazovke; Režim obmedzenia modrého svetla; Antireflexný |
| Webová kamera | Bez integrovanej kamery |
| Rozmery s podstavcom (Š x H x V) | 32,14 x 1,52 x 21 cm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 40,5 x 6,1 x 28,4 cm |
| Hmotnosť | 0,64 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,54 kg |
| Napájanie | Napájanie PD 5 V |
| Prevádzkový rozsah vlhkosti | 20 až 80%, bez kondenzácie |
| Špecifikácie trvalo udržateľného vplyvu | Sklo monitora bez obsahu arzénu; Nízky obsah halogenidov; Podsvietenie displeja bez obsahu ortuti |
| Certifikáty a povolenia | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; cTUVus; EAC; ENERGY STAR; FCC; ICES; ISE pre Kambodžu; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; SEPA; Zelená značka (Taiwan); TUV/GS; VCCI; MEPS (Vietnam); WEEE; ISC; Aplikácia WW; UAE |
| Záruka | 3-ročná obmedzená záruka vrátane 3-ročnej záruky na diely a prácu. Platia určité obmedzenia a výnimky. |
| Vrátane služby podpory | 5-ročná podpora spoločnosti HP pre hardvér štandardných monitorov v nasledujúci pracovný deň na mieste inštalácie. Zmluvné podmienky nájdete na stránke https://cpc.ext.hp.com/portal/site/cpc/details/?serviceProductNumber=U7935E&selectedCountry=SK&lang=sk_ |
| Obsah balenia | Monitor; Dokumentácia; Kábel USB Type-C™; Stručný inštalačný leták; Puzdro |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [1] Všetky špecifikácie predstavujú typické špecifikácie, ktoré poskytli výrobcovia súčiastok HP; skutočný výkon môže byť trochu vyšší alebo nižší. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [2] Na základe registrácie US EPEAT v súlade s normou IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav registrácie EPEAT sa líši v závislosti od krajiny. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.epeat.net. |
Poznámky
| [1] Súčasťou je kábel. Na napájanie displeja z pripojeného zariadenia sa požaduje napätie 5 V a prúd 3 A. Video cez USB-C™ vyžaduje zariadenie s portom USB-C™ DisplayPort™ v alternatívnom režime alebo portom Thunderbolt™ 3. |
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 15 palcov a menej |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| EAN: | 195122635008 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Energetická trieda: | B |
| Rozhranie: | USB Type-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
