HP Fuser Kit pro HP Color Laserjet CP4025 / CP4525 220V (150,000 pages)
Kód: CE247A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Fixačná súprava HP Color LaserJet CE247A 220 V
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 150 000 strán |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 483 x 190 x 276 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 483 x 190 x 276 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 856 x 760 x 2330 mm |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Hmotnosť balenia | 3,0 kg |
| Hmotnosť palety | 263 kg |
| Počet na palete | 96 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Záruka jeden rok, nasledujúci deň u zákazníka |
| Obsah balenia | Súprava ustaľovača HP Color LaserJet 220V, sprievodca inštaláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatný spotrebný materiál |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.77 kg |
| EAN: | 884420403661 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
