HP LaserJet 220V Fuser Kit (150,000 pages)
Kód: 3WT88A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zapekacia jednotka HP LaserJet 3WT88A 220V Fuser Kit
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | 10 až 80% |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová, purpurová, žltá |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Až 150 000 strán |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 480 x 165 x 75 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 543 x 246 x 174 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1100 x 1000 x 2445 mm |
| Hmotnosť | 1,94 kg |
| Hmotnosť balenia | 2,5 kg |
| Hmotnosť palety | 140 kg |
| Počet na palete | 56 |
| Počet vrstiev na palete | 7 |
| Záruka | 90-dňová záruka (iba súčiastky) |
| Obsah balenia | Fixačná jednotka HP LaserJet 220V Fuser Kit; Inštalačná príručka; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.55 kg |
| EAN: | 192545841771 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
