Vstupný zásobník HP LaserJet na 550 listov - Vstupný zásobník HP LaserJet na 550 listov pre zariadenia HP LaserJet M501
Kód: F2A72ASK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zásobník papiera pre HP LaserJet na 550 listov
Parametre
| Vlastné rozmery médií | A4, B5, dvojitá pohľadnica |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | HP LaserJet Enterprise M506n F2A68A; HP LaserJet Enterprise M506dn F2A69A; HP LaserJet Enterprise M506x F2A70A; HP LaserJet Enterprise M506dh F2A71A; HP LaserJet Managed M506dnm F2A66A; HP LaserJet Managed M506xm F2A67A; Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise M527dn F2A76A; Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise M527f F2A77A; Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise Flow M527c F2A81A; Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise Flow M527z F2A78A; Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Managed MFP M527dnm F2A79A; Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Managed Flow MFP M527cm F2A80A |
| Rozmery (š x h x v) | 418 x 356 x 130 mm [1] |
| Hmotnosť | 5,06 kg |
| Obsah balenia | Zásobník papiera na 550 hárkov pre tlačiareň HP LaserJet; Používateľská príručka |
| Záruka | Záruka 90 dní len na súčiastky |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vstupné zásobníky a stojany |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 5.38 kg |
| EAN: | 888793428887 |
| Typ príslušenstva: | Vstupné príslušenstvo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
