HP LaserJet CP4525/CM4540 Toner Collection Unit (36,000 pages)
Kód: CE265A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Jednotka na zber tonera HP 648A
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 36000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná kapacita jednotky na zber tonera (jednotlivé výsledky môžu do veľkej miery závisieť od vytlačených obrázkov, použitých médií, okolitých podmienok a iných faktorov). |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 296 × 164 × 101 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 296 × 164 × 101 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 × 1000 × 1055 mm |
| Hmotnosť | 0,14 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,5 kg |
| Hmotnosť palety | 128,5 kg |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 24 |
| Záruka | Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Zberač tonera pre tlačiarne HP Color LaserJet, sprievodca inštaláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| EAN: | 884420186878 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
