HP LaserJet Intermediate Trnsfr Belt Kit (150,000 pages)
Kód: 3WT89A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prenosová súprava HP LaserJet 3WT89A Transfer Kit
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | 10 až 80% |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Až 150 000 strán |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 406 x 450 x 45 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 595 x 247 x 693 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1000 x 2089 mm |
| Hmotnosť | 2,27 kg |
| Hmotnosť balenia | 3 kg |
| Hmotnosť palety | 132 kg |
| Počet na palete | 24 |
| Počet vrstiev na palete | 3 |
| Záruka | 90-dňová záruka (iba súčiastky) |
| Obsah balenia | Stredný prenosový pás HP LaserJet Intermediate Transfer Belt; valec T2; Podávací a oddeľovací valec; Viacúčelový zásobník; Zásobník 2 – X; Inštalačná príručka; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| EAN: | 192545841788 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
