HP LaserJet Toner Collection Unit (90,000 pages)
Kód: 3WT90A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Jednotka na zber tonera HP LaserJet 3WT90A
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | 10 až 80% |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová, purpurová, žltá |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Až do 90 000 strán |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 387 x 128 x 126 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 189 x 235 x 471 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1005 x 2028 mm |
| Hmotnosť | 0,36 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,92 kg |
| Hmotnosť palety | 88,32 kg |
| Počet na palete | 96 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Záruka | 90-dňová záruka (iba súčiastky) |
| Obsah balenia | Zberač tonera HP LaserJet Toner Collection unit; Inštalačná príručka; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| EAN: | 192545841795 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
