HP/527sa/27''/IPS/FHD/100Hz/5ms/White-Slvr/2R
Kód: 94F48E9-ABB
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Úhlopříčka displeje: 68,6 cm (27")Úprava panelu:
Matný IPS displej
Antireflexní filtr
Edge-lit podsvícení
Flicker Free
Low Blue Light
Rozlišení: 1 920 × 1 080 (Full HD)
Pozorovací úhel: 178° vodorovně 178° svisle
Jas: 300 cd/m2
Kontrastní poměr: 1 500 : 1 statický 10 000 000 : 1 dynamický
Doba odezvy: 5 ms (šedá - šedá) s funkcí Overdrive
Barevný gamut: 99% sRGB
Bitová hloubka panelu: 8 bitů (6 bitů + FRC)
Rozteč bodů: 0,31 × 0,31 mm
Poměr stran: 16 : 9
Vertikální frekvence snímání: 48 až 100 Hz
Horizontální frekvence snímání: 30 až 113 kHz
Video vstupy:
2× HDMI 1.4 (s podporou HDCP)
1× VGA
Porty a konektory:
1× výstup pro sluchátka
1× zvukový vstup (3,5 mm jack)
Multimédia: Dva integrované reproduktory s výkonem 2× 2 W
Nastavitelný úhel monitoru:
Náklon: -5 až +25°
Podpora VESA držáku: Ne
Rozměry produktu (š x h x v):
60,79 × 18,82 × 43,73 cm (s podstavcem)
60,79 × 3,42 × 35,6 cm (bez podstavce)
Hmotnost produktu: 3,28 kg (s podstavcem)
Spotřeba energie: 31 W (maximální), 23 W (typická), 0,5 W (pohotovostní režim)
Požadavky na napájení: Vstupní napětí: 100 až 240 V
Co je obsaženo v krabici:
Monitor
HDMI kabel
Napájecí kabel
2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 197498944722 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1500:1 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Zdroj: | Externá |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozostup bodov (mm): | 0,31 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 607,9 x 356 x 34,2 |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 300 |
| Hmotnost (kg): | 3,28 |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Bílá-střibrná |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 1920 |
| Počet pixelov na výšku: | 1080 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 27 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | 527sa |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 100 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| DP počet: | 0 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 23 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | HP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
