HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer M8xx - 220V (100,000 pages)
Kód: C1N58A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Fixačná súprava HP LaserJet 220V
Parametre
| Technológia tlače | Laserové |
|---|---|
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 100 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od tlače obrázkov a ďalších faktorov. Ďalšie informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 598 × 249 × 284 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 598 × 249 × 284 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1203 x 1008 x 1141 mm |
| Hmotnosť | 6,3 kg |
| Hmotnosť balenia | 6,3 kg |
| Hmotnosť palety | 201,6 kg |
| Počet na palete | 32 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Záruka | 90-dňová obmedzená záruka (len na súčiastky) |
| Obsah balenia | Súprava na údržbu HP LaserJet 220 V (fixačná jednotka); Sprievodca inštaláciou; Sprievodca recykláciou |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 5.35 kg |
| EAN: | 887111440679 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
