HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer řady M700 220V (200,000 pages)
Kód: CF254A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Súprava na údržbu/fixačná súprava HP LaserJet CF254A 220 V
Parametre
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | 200 000 strán |
|---|---|
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 503 x 302 x 244 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 503 x 302 x 244 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 218 x 1 016 x 2 440 mm |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Hmotnosť balenia | 4,6 kg |
| Hmotnosť palety | 388,7 kg |
| Počet na palete | 80 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | 90-dňová obmedzená záruka (len na súčiastky) |
| Obsah balenia | súprava na údržbu zapekacej jednotky tlačiarne 220 V; valce (prenosový, vyzdvihovací a podávací); Inštalačná príručka |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatný spotrebný materiál |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 4.09 kg |
| EAN: | 887111017666 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
