HP myš - HP 235 Slim Wireless Mouse
Kód: 4E407UT-AC3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tenká bezdrôtová myš HP 235
Parametre
| Názov produktu | Tenká bezdrôtová myš HP 235 |
|---|---|
| Číslo produktu | 4E407UT |
| Funkcie displeja | Kompatibilné s počítačmi s dostupným portom USB-A. |
| Prehľad | Vyskúšajte myš, ktorá je pohodlná a elegantná. Vďaka odolnej konštrukcii môžete pracovať efektívne a ticho. Vychutnajte si prostredie bez neporiadku a voľné túlanie pomocou 2,4 GHz bezdrôtového pripojenia.[1] Vďaka batériám s dlhou výdržou navyše môžete pracovať produktívne po celý deň. |
| Typ batérie | 1 veľkosti AA |
| Výdrž batérie | Až 18 mesiacov |
| Popis konektora | USB-A |
| Rozmery (š x h x v) | 11,5 x 6,33 x 3,62 cm |
| Hmotnosť | 0,06 kg |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; Windows 10 |
| Minimálne požiadavky na systém | Dostupný port USB-A. |
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilné s počítačmi s dostupným portom USB-A. |
| Záruka | Jednoročná obmedzená záruka. |
| Obsah balenia | Tenká bezdrôtová myš HP 235; Hardvérový kľúč USB; 1 batéria veľkosti AA; Stručná úvodná príručka; Záručný list; Karta RTF (vybrané modely) |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Bezdrôtové pripojenie až do 10 m. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 198122956425 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová Wi-Fi |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
