HP myš - HP 255 Dual Wireless Mouse(USB-A dongle 2,4GHz, BT 5.0)
Kód: 8R3U1UT-ABB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP 255 Dual Wireless Mouse
Parametre
| Názov produktu | HP 255 Dual Wireless Mouse |
|---|---|
| Číslo produktu | 8R3U1UT |
| Prehľad | Pracujte, ako a kde chcete a na takmer každom povrchu[1] s touto elegantnou myšou plnej veľkosti, ktorá ponúka jednoduchosť systému plug-and-play, dve prepínateľné možnosti bezdrôtového pripojenia a flexibilné funkcie na celodennú produktivitu a každodenné pohodlie. Navyše, vďaka obojručnému dizajnu môže túto myš používať každý. |
| Farba | Čierna |
| Typ batérie | 1 veľkosti AA |
| Výdrž batérie | Až 12 mesiacov |
| Rozmery (š x h x v) | 69.3 x 115 x 38.2 mm |
| Hmotnosť | 68.3 g |
| Teža paketa | 140 g |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Minimálne požiadavky na systém | Port USB Type-A; Bluetooth |
| Záruka | Štandardná ročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Bezdrôtová myš; Hardvérový kľúč USB; 1 batéria veľkosti AA; Príručka so stručným návodom; Záručný list |
| Krajina pôvodu | China(UUF, ABA, ABB, ACJ) |
| Poznámka [01] | [1] Funkčnosť senzora pre viacero povrchov sa na sklených povrchoch nezaručuje. |
| Poznámka [02] | [2] Kompatibilná so systémom Windows 10 alebo novším, Chrome a Mac. |
| Poznámka [03] | [3] Výdrž batérie na základe 5 dní v týždni a 8 hodín denne (aktivita 12,5 %, nečinnosť 9 %, spánok 78,5 %); a 16 hodín spánku (hlboký spánok 25 %, vypnuté 75 %). Maximálna kapacita batérie sa časom a používaním prirodzene znižuje. |
| Poznámka [04] | [4] Percento obsahu recyklovaného plastu je založené na definícii stanovenej v norme IEEE 1680.1-2018 EPEAT. |
| Poznámka [05] | [5] Vonkajšia škatuľa a obal zvlnených vložiek sú zo 100 % vyrobené z certifikovaných a recyklovaných vlákien pochádzajúcich z trvalo udržateľných zdrojov. 100 % vankúšikov z vlákien tvorí recyklované drevovlákno a organický materiál. Plastové výplne obsahujú viac ako 90 % recyklovaného plastu. Neplatí pre plastové vrecká a penové chrániče. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 198122961290 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová Wi-Fi |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
